اگر دنبال جایی هستید که بیشتر درباره ما بدانید، درست آمده‌اید. اینجا از خودمان می‌گوییم و هر چه که ما را به تراونر تبدیل کرد.

داستان ما

تراونر شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات آنلاین سفر است اما به شیوه‌ای کاملا متفاوت. تصمیم گرفتیم راه و روش جدیدتری را برای سفر ارائه کنیم. می‌خواهیم نشان دهیم که می‌توانید خودتان برنامه‌تان را بچینید. برای همین تصمیم گرفتیم که تمامی خدمات موردنیاز سفر را به صورت یکپارچه در یک وب‌سایت ارائه دهیم.

تهیه‌ی بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تفریحات در هر جای دنیا از خدمات آنلاینی است که ارائه می‌دهیم. اما به جز این‌ها ابزارها و اطلاعاتی را در اختیار شما می‌گذاریم تا برنامه‌ریزی سفرتان راحت‌تر شود. در حقیقت از این به بعد افراد می‌توانند خودشان سفرشان را برنامه‌ریزی و طراحی کنند. سفرهای تازه؛ آن‌طور که دوست دارند.

دوستان ما

دوستان ما نقش پررنگی در شکل‌گیری داستان‌مان دارند. قدیمی‌ترین‌شان ایران‌دوستان است؛ مجموعه‌ای که در سال 1370 شکل گرفت و در حوزه گردشگری ورودی فعالیت می‌کند. ایران‌دوستان تاکنون هزاران نفر گردشگر ورودی آورده و 7 بار موفق به کسب عنوان صادر کننده‌ی نمونه‌ی کشوری شده است.
به جز ایران دوستان باید از همکاران و دوستان دیگرمان هم بگوییم. شرکت گردشگری ایرانیان جورنی پارس، کمپ متین‌آباد و European Hispan Tours جزو دوستان ما هستند.

تراونر با همکاری ایران دوستان و ایرانیان جورنی پارس خدمات گردشگری را به صورت آنلاین در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

تیم ما

ما مشتاق و مصمم هستیم که با استفاده از تکنولوژی و مدیریت روز طرحی نو در گردشگری دراندازیم و به نیرومندی روحیه کار تیمی و یادگیری ایمان داریم.

هر کدام از ما در بخشی که کار می‌کنیم، آماده‌ایم که چالش‌های جدید را با اشتیاق بپذیریم، برای حل مسئله گفت‌وگو می‌کنیم و بهترین راهکار را انتخاب کنیم.

  • تهران، خيابان وليعصر، مقابل مطھری، کوچه سوم يوسف آباد، پلاک ۱۵​
  • info@travener.com
  • ۰۲۱-۴۲۰۶۲


زودتر از دیگران از پیشنهادهای ویژه ما مطلع شوید.