قوانین و مقررات تراونر به شرح زیر است:

هتل
– شرکت متعهد می‌شود که اتاق‌های درخواستی در تاریخ مشخص شده بعد از رزرو و صدور واچر، رزرو شده باشند. این رزرو شامل هزینه امکانات و خدمات جانبی هتل نمی‌شود.
– اگر در هنگام چک-این، برای موارد ذکر شده در واچر از مسافر درخواست هزینه شد، مسافر برای حل مشکل می‌تواند با تراونر تماس بگیرد.
– قیمت هتل برای مسافران با پاسپورت ایرانی و غیر ایرانی در برخی مقاصد متفاوت است. در صورت داشتن پاسپورت غیر ایرانی برای اطلاع از قیمت دقیق با پشتیبانی تراونر تماس گرفته شود.
– قبل از رزرو اتاق قوانین و شرایط کنسلی را با دقت مطالعه کنید، هزینه کنسلی با توجه به تاریخ رزرو، نوع هتل و اتاق متفاوت است و شما با تایید رزرو، با قوانین و شرایط کنسلی موافقت می‌کنید.
– اتاق، طبقه و سایر موارد مشابه در زمان ورود مسافر، بر اساس موجودی هتل و در همان لحظه برای مسافر تعیین می‌شود. تراونر مسئولیتی در برابر موارد گفته شده و کیفیت سرویس‌دهی هتل ندارد.
– پرداخت هزینه‌های دیگر و عوارضی که به عنوان مالیات گردشگری و یا مالیت شهری گرفته می‌شود باید توسط مسافر انجام شود. همچنین در نظر داشته باشید بیشتر هتل‌ها سپرده ای را در بدو ورود مسافر از او دریافت می‌کنند و در پایان سفر به مسافر پرداخت می‌نمایند.
– اطلاعات هتل‌ها شامل ظرفیت خالی اتاق‌ها، نقشه هتل، قیمت به‌روز شده، عکس و … در سایت تراونر ارائه شده، تمام این اطلاعات را هتل‌ها و تامین‌کننده‌های مختلف تهیه کرده‌اند و تراونردات‌کام مسئولیتی دربرابر صحت این اطلاعات ندارد، در صورتی که مسافر اطلاعات دقیق‌تر و و با جزییات بیشتر درخواست کند می‌تواند با تراونر تماس بگیرد.
– استفاده از هرگونه امکاناتی که در ووچر هتل ذکر نشده است، شامل پرداخت هزینه‌های اضافی است که مسافر باید آن را مستقیم به هتل پرداخت کند.

بلیط
– وبسایت تراونر، خدمات سفر را به صورت آنلاین و اینترنتی می‌فروشد و دربرابر شرایط کنسلی، تاخیر، تعجیل و تغییر مسئولیتی بر عهده ندارد. مسئولیت تاخیر یا کنسلی پرواز، بهعهده هواپیمایی مربوطه است و تراونر مسئولیتی در برابر آن ندارد.
– پرداخت کلیه عوارض خروج از کشور بر عهده مسافر است.
– خریدار حق ندارد قیمت و مفاد بلیط خریداری شده را تغییر دهد یا بلیط را با قیمت بالاتر دوباره بفروشد.
– قوانین و مقررات پرواز و اعتبار ویزای خود را پیش از رزرو پرواز چک کنید.
– لطفا توجه داشته باشید، تنها در صورتی که اقامت دائم کشور مقصد را داشته باشید، می‌توانید بلیط یک طرفه صادر کنید.
– اعتبار پاسپورت مسافران آمریکا و کانادا، از تاریخ برگشت از سفر باید حداقل ۶ ماه باشد.
– برای ورود به بیشتر کسورها ویزا لازم است، بنابراین پیش از رزرو حتما شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهایی که در فرودگاهشان توقف دارید (ترانزیت) را چک کنید، در صورتی که اطلاعات کافی ندارید با پشتیبانی تراونر تماس بگیرید. بدون توجه به این موارد مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده مسافر خواهد بود.
– در نظر داشته باشید از پرواز جا نمانید چراکه حضور بیش از زمان مجاز ویزای ترانزیتی غیرقانونی است. زمان و مسافت تا فرودگاه و ترمینال‌های ورودی و خروجی باید درنظر گرفته شود تا از پرواز جا نمانید. برای پروازهای خارجی مسافر باید حداقل ۴ ساعت پیش از زمان پرواز در فرودگاه حضور یابد.
– پیش از خرید بلیط دقت شود تاریخ بلیط با تاریخ ویزا مغایرت نداشته باشد، مسئولیت مغایرت به عهده مسافر است.
– در صورت داشتن ویزای توریستی شنگن، باید مقصد اول همان کشور صادر کننده ویزا باشد. در صورت دریافت ویزای غیرتوریستی بسته به شرایط و نوع ویزا اجازه ورود به کشورهای دیگر صادر می‌شود.
– سن کودک را باید باتوجه به تاریخ برگشت در نظر بگیرید تا ناقض قوانین کودک و نوزاد در پرواز نشود. زیر ۲ سال نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال کودک به حساب می‌آید.
– بار مجاز بسته به هواپیمایی متفاوت است، موقع خرید بلیط بار مجاز پرواز چک شود.
– شرایط کنسلی هر هواپیمایی متفاوت است؛ بنابراین شرایط هزینه کنسلی، تغییر تاریخ و عدم حضور مسافر در گیت (No Show) از طرف هواپیمایی اعلام می‌شود.
– برای ایجاد هر تغییری در اطلاعات پرواز، لازم است با پرداخت هزینه، بلیط کنسل و دوباره صادر شود. بنابراین در وارد کردن اطلاعات مسافران، دقت کنید.
– استفاده از آنلاین چک‌این در پروازهایی که به آن نیاز دارند پیشنهاد می‌شود. چراکه در غیر این صورت هزینه‌های اضافی باید پرداخت شود.

گشت
– قوانین و مقررات تور، عکس‌ها و نقشه‌هایی که در برنامه روی وبسایت نمایش داده می‌شود صرفا برای ارائه اطلاعات بیشتر به کاربر است. در صورت هرگونه تغییر در اقامتگاه، اطلاعات روی عکس یا نقشه را نمی‌توان به عنوان مرجع در نظر گرفت.
– در خصوص گشت، اگر به علت بدی آب و هوا و یا به حد نصاب نرسیدن، تور کنسل شود، کلیه وجه به حساب شما برگردانده خواهد شد.

اجاره خودرو 
– برای اجاره خودرو داشتن کارت اعتباری معتبر الزامی است. کارت اعتباری باید متعلق به فرد متقاضی اجاره خودرو باشد. کارت‌های پرداخت مانند Maestro، Visa electron یا Visa Premier برای pick-up قابل پذیرش نیستند. بعد از تحویل ماشین به مسافر، بخشی از سپرده کارت اعتباری راننده مسدود خواهد شد. این مقدار معمولا مطابق قوانین به اندازه ارزش یک باک سوخت به علاوه هزینه‌ای برای جبران خسارت‌های احتمالی خواهد بود.

ترنسفر فرودگاهی 
– افراد ناتوان و همچنین کسانی که حیوان خانگی دارند یا دارای کودک/نوزاد هستند که به ترانسفر با شرایط خاص (از جمله ویلچر یا کریر بچه) نیازمندند، باید درخواست کتبی خود را برای ترانسفر مخصوص به آژانس مورد نظر ارائه دهد. آژانس قادر است درخواست را رد کند.
– طبق قوانین در ترانسفر از فرودگاه/بندر/ایستگاه به هتل یا هر محل دیگری که در سفر به مسافر ارائه شده، در صورتی‌که مسافر به هر دلیلی تا یک ساعت بعد از زمان تعیین شده در مبدا ترانسفر حاضر نشوند، مبلغ به هیچ وجه مسترد نمی‌شود و سرویس ترانسفر از دست خواهد رفت.
– مسافر موظف است زمان و محل ترانسفر رفت و برگشت روی واچر را چک کند.

ویزا
– مسئولیت عدم صدور ویزای مسافر به عهده تراونر نخواهد بود.

کنسلی
– مبلغی که بعد از کنسلی باید پرداخت شود، مطابق شرایطی که خریدار پیش از رزرو تایید کرده محاسبه و پرداخت می‌شود. درصورت کنسلی رزرو، عودت وجه به اطلاعات حسابی که خریدار اعلام کرده تا ۳ روز کاری انجام می‌شود.
– برای خدماتی که مسافر به طور داوطلبانه استفاده نمی‌کند بازپرداختی وجود ندارد.
– امکان پر شدن پرواز حین خرید وجود دارد، درصورتی که بعد از پرداخت شما این اتفاق بیفتد، مبلغ به حسابتان باز خواهدگشت و دوباره می‌توانید برای خرید اقدام کنید. در نظر داشته باشید کم شدن مبلغ بلیط از حساب شما، نشانه‌ی قطعی شدن بلیط نیست. رزرو و خرید بعد از پرداخت و تایید آن قطعی شده و بلیط برای مسافر ایمیل می‌شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره شرایط استفاده از قرارداد، لطفا با ما تماس بگیرید:

ایمیل:support@travener.com

تلفن: ۴۲۰۶۲

آدرس: تهران، روبروی مطهری، کوچه سوم یوسف آباد، پلاک ۱۵، طبقه اول


زودتر از دیگران از پیشنهادهای ویژه ما مطلع شوید.